top of page

PREKLADY TECHNICKÝCH PREUKAZOV

Pri dovoze motorových vozidiel zo zahraničia a ich následnej registrácii na Slovensku, patri technický preukaz k najčastejšie prekladaným dokumentom. Úrady vyžadujú úradné preklady dokladov k dovezenému vozidlu. Pri evidencii vozidla je potrebné predložiť úradný preklad technického preukazu s potvrdením o vyradení z evidencie vozidla (odhláška). V prípade, ak ste vozidlo nadobudli na základe kúpnej zmluvy, faktúry v inom ako slovenskom jazyku, je potrebný úradný preklad aj tohto dokumentu.

Ak máte platnú Technickú  a Emisnú kontrolu, je vhodné aj tieto dokumenty prekladať. Viete tak ušetriť, keďže preklad tejto dokumentácie stojí menej, ako nová emisná a technická kontrola.

 

POTREBUJETE PREKLAD DOKLADOV OD VOZIDLA  JEDNODUCHO A RÝCHLO?

 

V tomto prípade na zviazanie prekladu s originálom postačuje výlučne vytlačená kópia dokumentu (fotka, naskenovaný dokument).

Vyhotovenie prekladu do 24 hodín. Úradný preklad technického preukazu a ďalšie preklady dokladov k dovezenému vozidlu (EK, TK, Potvrdenie o ohlásení, faktúra, kúpna zmluva, COC certifikát) dokážeme preložiť z jazykov nemecky, taliansky, francúzsky, poľsky a anglický do 24 hodín z ktorejkoľvek časti Slovenska.

 

Osvedčenia o evidencii časť I, Osvedčenia o evidencii časť II, Kúpna zmluva alebo Faktúra Potvrdenie o technickej a emisnej kontrole a iné.

Preklady Vám vieme dodať aj poštou na dobierku   

bottom of page